74-ojo sezono apžvalga

Kaip visada, apžvalgą pradėsime nuo stipriausios žaidimo lygos - World league 1.1
Šį sezoną turime liūdnų naujienų. Legendinė wudiwen komanda pasitraukė iš žaidimo. Tiems, kurie nesate susipažinę su stipriausios lygos istorija, tikrai verta žvilgtelti į šią įspūdingą komandą. wudiwen komanda 13 kartų iškovojo AUKSĄ stipriausioje žaidimo lygoje (taip pat ir šiame sezone). Tai yra geriausias rezultatas per visą žaidimo istoriją. Toks pasirodymas negali būti pamirštas - wudiwen buvo įtrauktas į Garbės lentą.
Mes tikimės, kad vieną dieną ši legendinė komanda sugrįš ir taps čempione dar kartą. Linkime šios komandos vadovui sėkmės kitose veiklose!

Net palikęs žaidimą wudiwen laimėjo savo tryliktąjį AUKSO medalį. Finale kova vyko prieš kitą Kinijos atstovą whyx2011. Tai buvo trečiasis whyx2011 finalas, galbūt kitą kartą jo komandai jau pavyks iškovoti aukso medalius?
Kova dėl bronzos medalių vyko tarp AC "Tauragė" ir SacramentoKings. Po įtemptos kovos bronzos medaliai atiteko Lietuvių komandai - AC "Tauragė".

Rinktinių U18 turnyras įvyko be staigmenų.
Bronzos medalius laimėjo Argentinos rinktinė, nugalėjusi Rusiją 4 taškų skirtumu.

1. Kinija U18. Vadovas: chuan
2. Lietuva U18. Vadovas: Machucht
3. Argentina U18. Vadovas: choppermaiden

Vyrų rinktinių turnyras atnešė daug siurprizų.
Ketvirtfinalyje Latvija eliminavo Kiniją, kuri buvo absoliuti turnyro favoritė.
Po sunkaus Ketvirtfinalio Latvija nesustojo ir kovoje dėl bronzos nugalėjo JAV rinktinę. Taip puikiai pasirodžiusi Latvija pakartojo savo geriausią pasiekimą. Paskutinį kartą toks rezultatas buvo pasiektas 54-jame sezone.
Finalas vyko tarp Lietuvos ir Argentinos komandų. Lietuva iškovojo AUKSĄ 10-ies taškų skirtumu.

1. Lietuva. Vadovas: cactusjack
2. Argentina. Vadovas: roberpaganini
3. Latvija. Vadovas: Zaidejas9

Darbai, atlikti 74-jame sezone
  • Sutvarkyta treniruočių lango problema, pereinant iš Jaunimo komandos į Pagrindinę komandą ir atvirkščiai.
  • Visi užsakyti marškinėliai išsiųsti vadovams iš Garbės lentos. Ir mes tikrai ketiname jų dar išsiųsti kai koronos virusas pasitrauks!
  • Atnaujintas serveris - dabar jis du kartus greitesnis.
  • Atnaujinta spaudos konferencijų vertimo savybė (pereita iš bing į google).
  • Atnaujinta pasenusi registracijos ir prisijungimo su facebook sistema.
  • Šį sezoną mes praleidome daugiausiai laiko dirbdami su atsijungimų ir serverio problemomis. Panašu, kad dabar esame daug geresnėje situacijoje.
  • Deja, šį sezoną nepriėjome prie darbų su nauju žaidimo dizainu. Turėjome daug problemų su serveriu, ir koronos viruso situacija taipogi mums nepadėjo.

•
Ateities planai
  • Nuo 75-ojo sezono specialių kvietimų į aukštesnes lygas sistema bus atnaujinta. Gauti specialųjį kvietimą už kreditus bus 3 kartus brangiau. Komandos užimta vieta turės didesnę itaką, negu turėjo iki dabar.
  • Dirbti su nauju Lygos lango dizainu.
  • Sugrąžinti registracijos/prisijungimo galimybę su Google paskyra.
  • Vidiniai atnaujinimai laiškų siuntimo sistemoje.

Žaidimo naujienos: 74-ojo sezono apžvalga
-- 75 sez. 1 d.
The overview of 74th season. Read about the impressive performance of Latvian National team!
-- (Versti) (Versti EN)
+15
Rodyti paslėptus atsakymus: 2
"Kaip visada, dvi stipriausios komandos kovojo dėl AUKSO. Šį kartą Kinija nugalėjo Lietuvą didžiuliu 19 taškų skirtumu. Tai yra nuostabi pergalė, ypač todėl, kad Lietuva žaidė namuose."-nuostabi pergalė namie pralošti 19 taškų???? -- 75 sez. 1 d.