Press conference
--
73 S
49 d.
Mini turnyras naujokams, rezultatai po trečio turo:
A grupė
1. Guns and Roses (LRVycka) 2 0 +27
2. Siauliai (andriuss) 1 1 +7
3. Receptas (rojanas) 0 2 -34
Guns and Roses vs Receptas 87:71 Matches
Siauliai vs Receptas 79:61 Matches
Guns and Roses vs Siauliai 73:62 Matches
Į pusfinalį žengia Guns and Roses (LRVycka)
B grupė
1. ŽILINAI (Viensdutrys) 2 0 +31
2. Nugalėtojų Akademija (skoris) 1 1 -14
3. RITERIAI (tamsostevas) 0 2 -17
Nugalėtojų Akademija vs ŽILINAI 59:78 Matches
RITERIAI vs Nugalėtojų Akademija 69:74 Matches
ŽILINAI vs RITERIAI 76:64 Matches
Į pusfinalį žengia ŽILINAI (Viensdutrys)
C grupė
1. Wijus Team (Wijus) 2 0 +14
2. Mercosur (domaxz) 1 1 +7
3. Meistrai (BJSimsonas) 0 2 -21
Wijus Team vs Mercosur 65:63 Matches
Meistrai vs Mercosur 65:74 Matches
Wijus Team vs Meistrai 76:64 Matches
Į pusfinalį žengia Wijus Team (Wijus)
D grupė
1. BC MeatGrinder (Sidiav) 2 0 +9
2. Green White Boys (KaiKai) 1 1 -1
3. Mūrėdas (Dovilea) 0 2 -8
BC MeatGrinder vs Mūrėdas 84:77 Matches
Green White Boys vs Mūrėdas 91:90 Matches
BC MeatGrinder vs Green White Boys 74:72 Matches
Į pusfinalį žengia BC MeatGrinder (Sidiav)
Pusfinalių poros:
ŽILINAI (Viensdutrys) vs BC MeatGrinder (Sidiav)
Guns and Roses (LRVycka) vs Wijus Team (Wijus)
A grupė
1. Guns and Roses (LRVycka) 2 0 +27
2. Siauliai (andriuss) 1 1 +7
3. Receptas (rojanas) 0 2 -34
Guns and Roses vs Receptas 87:71 Matches
Siauliai vs Receptas 79:61 Matches
Guns and Roses vs Siauliai 73:62 Matches
Į pusfinalį žengia Guns and Roses (LRVycka)
B grupė
1. ŽILINAI (Viensdutrys) 2 0 +31
2. Nugalėtojų Akademija (skoris) 1 1 -14
3. RITERIAI (tamsostevas) 0 2 -17
Nugalėtojų Akademija vs ŽILINAI 59:78 Matches
RITERIAI vs Nugalėtojų Akademija 69:74 Matches
ŽILINAI vs RITERIAI 76:64 Matches
Į pusfinalį žengia ŽILINAI (Viensdutrys)
C grupė
1. Wijus Team (Wijus) 2 0 +14
2. Mercosur (domaxz) 1 1 +7
3. Meistrai (BJSimsonas) 0 2 -21
Wijus Team vs Mercosur 65:63 Matches
Meistrai vs Mercosur 65:74 Matches
Wijus Team vs Meistrai 76:64 Matches
Į pusfinalį žengia Wijus Team (Wijus)
D grupė
1. BC MeatGrinder (Sidiav) 2 0 +9
2. Green White Boys (KaiKai) 1 1 -1
3. Mūrėdas (Dovilea) 0 2 -8
BC MeatGrinder vs Mūrėdas 84:77 Matches
Green White Boys vs Mūrėdas 91:90 Matches
BC MeatGrinder vs Green White Boys 74:72 Matches
Į pusfinalį žengia BC MeatGrinder (Sidiav)
Pusfinalių poros:
ŽILINAI (Viensdutrys) vs BC MeatGrinder (Sidiav)
Guns and Roses (LRVycka) vs Wijus Team (Wijus)
--
(Translate)
(Translate EN)
+3
Pusfinalių kovų rezultatai:
ŽILINAI (Viensdutrys) vs BC MeatGrinder (Sidiav) 64:76 Matches
Guns and Roses (LRVycka) vs Wijus Team (Wijus) 99:40 Matches
Dėl 3-4 vietos kovos:
ŽILINAI (Viensdutrys) vs Wijus Team (Wijus)
Dėl 1-2 vietos kovos:
MeatGrinder (Sidiav) vs Guns and Roses (LRVycka) -- 73 S 53 d.
ŽILINAI (Viensdutrys) vs BC MeatGrinder (Sidiav) 64:76 Matches
Guns and Roses (LRVycka) vs Wijus Team (Wijus) 99:40 Matches
Dėl 3-4 vietos kovos:
ŽILINAI (Viensdutrys) vs Wijus Team (Wijus)
Dėl 1-2 vietos kovos:
MeatGrinder (Sidiav) vs Guns and Roses (LRVycka) -- 73 S 53 d.
--
(Translate)
(Translate EN)
+1
Bandysim įkast turnyro favoritui, bus labai sunku, bet viltis miršta paskutinė!
--
73 S
53 d.
--
(Translate)
(Translate EN)
+0
Finalų rezultatai
Dėl 3-4 vietų:
ŽILINAI (Viensdutrys) vs Wijus Team (Wijus) 72:70 Matches
Dėl 1-2 vietų:
MeatGrinder (Sidiav) vs Guns and Roses (LRVycka) 54:74 Matches
Galutinė šio turnyro komandų rikiuotė:
1. Guns and Roses (LRVycka)
2. BC MeatGrinder (Sidiav)
3. ŽILINAI (Viensdutrys)
4. Wijus Team (Wijus)
5-8. Siauliai (andriuss)
5-8. Mercosur (domaxz)
5-8. Green White Boys (KaiKai)
5-8. Nugalėtojų Akademija (skoris)
9-12. Mūrėdas (Dovilea)
9-12. RITERIAI (tamsostevas)
9-12. Meistrai (BJSimsonas)
9-12. Receptas (rojanas)
Finalo ketverto komandos pasidalijo Federacijos ir asmeniškai prezidento HeyHoudini įsteigtu prizu (didelis ačiū už paramą), kuris buvo padalintas taip: 1 vieta - 1000 kreditų; 2 vieta - 650 kreditų; 3 vieta - 350 kreditų; 4 vieta - 200 kreditų.
Ačiū visiems dalyviams už aktyvumą ir linkiu sėkmės ateities kovose, tikiuosi greitu laiku ir man teks išmėginti jėgas prieš šitas komandas :) -- 73 S 55 d.
Dėl 3-4 vietų:
ŽILINAI (Viensdutrys) vs Wijus Team (Wijus) 72:70 Matches
Dėl 1-2 vietų:
MeatGrinder (Sidiav) vs Guns and Roses (LRVycka) 54:74 Matches
Galutinė šio turnyro komandų rikiuotė:
1. Guns and Roses (LRVycka)
2. BC MeatGrinder (Sidiav)
3. ŽILINAI (Viensdutrys)
4. Wijus Team (Wijus)
5-8. Siauliai (andriuss)
5-8. Mercosur (domaxz)
5-8. Green White Boys (KaiKai)
5-8. Nugalėtojų Akademija (skoris)
9-12. Mūrėdas (Dovilea)
9-12. RITERIAI (tamsostevas)
9-12. Meistrai (BJSimsonas)
9-12. Receptas (rojanas)
Finalo ketverto komandos pasidalijo Federacijos ir asmeniškai prezidento HeyHoudini įsteigtu prizu (didelis ačiū už paramą), kuris buvo padalintas taip: 1 vieta - 1000 kreditų; 2 vieta - 650 kreditų; 3 vieta - 350 kreditų; 4 vieta - 200 kreditų.
Ačiū visiems dalyviams už aktyvumą ir linkiu sėkmės ateities kovose, tikiuosi greitu laiku ir man teks išmėginti jėgas prieš šitas komandas :) -- 73 S 55 d.
--
(Translate)
(Translate EN)
+0
Didžiausias dėkui tau evineli už šitą turnyrą, už visą jo organizavimą, analizių darymą, ir visus vertingus patarimus!
--
73 S
55 d.
--
(Translate)
(Translate EN)
+0
Vaidi ateiciai zinok evinelis zaidime top 1 bachurs
--
73 S
55 d.
--
(Translate)
(Translate EN)
+0
Koks nebenardyk visada tai akcentavau. Nes.yra tik apsisaukeliai bachurai kur.daug sneka ir vejus daro. Poto.nezino kur kist anilioniu uz 40k. Jei butu bahurai atlostu visa sezona. Deja.. :))
--
73 S
55 d.
--
(Translate)
(Translate EN)
+0