Przegląd 90 sezonu!

Witam,

Chciałbym się podzielić oceną ostatniego sezonu.

Nasza legenda społeczności darys właśnie wypuściła kolejną edycję BasketPulse News, dzieląc się wiadomościami o zwycięzcach najważniejszych turniejów.

Mistrzowie

World League 1.1

Tytuł najsilniejszej ligi ponownie powędrował do Chin po tym jak Invincible and Innocence zmietli GOD w finale i wygrali ligę po spadku dwa sezony temu, co za powrót! Chińska dominacja została zakończona przez Tian Shen Alliance 3-1 wygraną z BC Naujas w serii o brąz, to był pierwszy brązowy medal dla drużyny Tian Shen Alliance, gratulacje!

1. Invincible and Innocence. Manager: lameb.
2. GOD. Manager: GOD丨神.
3. Tian Shen Alliance. Manager: WelkinLiu.

National Men World Cup

Chiny zdominowały całe mistrzostwa i zdobyły puchar, pokonując w finale Stany Zjednoczone 29 punktami. Francja zdobyła brąz po raz szósty, pokonując Argentynę w meczu o 3 miejsce.

1. China. Manager: sunwzzz.
2. United States. Manager: Sugarcohen.
3. France. Manager: MacHiavelic.

U18 World Cup

Chiny pokonały w finale Tajwan i wygrały turniej po raz 14, podczas gdy dla Tajwanu było to pierwsze srebro w historii. Brazylia zdobyła swój pierwszy brąz w MŚ U18, pokonując Włochy w ostatniej sekundzie. Dobra robota!

1. China. Manager: sunwzzz.
3. Brazil. Manager: barbabodom.

Aktualizacje

Co zostało wprowadzone w 90. sezonie:
  • Strona "Skok umiejętności" została zaktualizowana: teraz uwzględnieni są również zawodnicy wypożyczeni. Ikona informująca jest wyświetlana obok zawodników, którzy grają (lub grali) nie w Twojej drużynie.

• Nowa możliwość ustawienia kapitana drużyny młodzieżowej.

• Zaktualizowano Stronę wypożyczeń w wersji mobilnej.

• Naprawa błędu: Różne średnie pensje zawodników były wyświetlane na stronie opisu zawodnika oraz na stronie Oferowania kontraktu zawodnikowi.

• Naprawa błędu: podczas zatrudniania szkolnych talentów system wyświetla dokładniejszy komunikat o wyrównaniu wynagrodzenia w zależności od tego, czy zawodnik był pozyskany od skautów, czy nie.

• Naprawa błędu: kontuzjowani zawodnicy są zaznaczani na stronie z opisem drużyny (kiedy patrzy się na składy drużyn).

• Naprawa błędu: zawodnicy otrzymani niedawno z Draftu nie mogą być zapisani jako "do wymiany" (ponieważ nie mogą być jeszcze wymieniani).

• Aktualizacje silnika meczowego.

• Zakończono pilotaż konkursu na najpopularniejszy kraj i rozdano 69.697 kredytów dla tajwańskiej federacji. Ponadto, w tym sezonie tajwańscy skauci otrzymają 15% bonusu, aby mieć potencjał 8 lub wyższy.

Aktualizacje które zostaną wprowadzone w 1 dniu 91 sezonu:

• Premiera nowego silnika meczowego 1.3. Obecnie można go testować w ligach krajowych (1.3-b.5)

• Zwiększony zostanie nieco bardziej wpływ długotrwałego zmęczenia.

• Zwiększona zostanie ilość zdrowia pod koniec sezonu.

• "Nieprzygotowany" forma nie będzie miała już wpływu na trening. Tak więc na początku sezonu treningi zawodników nie będą ograniczane z powodu słabej formy.

• reprezentacje narodowe Rosji otrzymały zakaz udziału w imprezach międzynarodowych z powodu wojny rozpoczętej przez ten kraj na Ukrainie.

Plany na 91 sezon:
  • W najbliższych sezonach będziemy zwiększać (stopniowo) ilość zdrowia, która maleje na koniec sezonu. Jest to spowodowane tym, że zdrowie nie spada dla kontuzjowanych zawodników lub z powodu złej formy.

• Przeanalizujemy długotrwałe zmęczenie i w razie potrzeby dostosuj je.

• Kontynuacja pracy z silnikiem meczowym.