Información del club

Logo del equipo
Rostro

Jugador Franquicia Vytautas Didysis

351 RT

Edad: 35 Edad

Altura: 213 cm.

flag BC Trapakas

Logo del equipo team-jerseys-front team-jerseys-back
Nombre local: BC Trapakas
Administrador: Catholic
BasketPulse logo Krepšinis Tau logo
team-jerseys-back
points-leader

V. Didysis

Puntos: 10,7

rebounds-leader

V. Didysis

Rebotes: 3,5

assists-leader

I. Asgeirsson

Asistencias: 3,3

Informacion

Última conexión 2025-05-03 00:08
País flag Lithuania
Federación Lithuanian Basketball Federation
Nombre abreviado del club Trapakas (BCT)
Escuela de Baloncesto Trapakas Escuela de Baloncesto
Equipo Juvenil BC Trapakas Youth

Clasificaciones

Más fuertes en el juego 94 (Lugar en la clasificación)
Más fuertes en la Liga Nacional 9 (Lugar en la clasificación)
Más fuerte en la Liga Int. 17 (Lugar en la clasificación)
RT promedio 312
Equipo de aficionados 2163
Clasificación del Equipo de aficionados 25 (Lugar en la clasificación)
Clasificación de popularidad en la liga internacional 8 (Lugar en la clasificación)
Imagen 7/7
Opinión personal 7/7

Estadisticas

Ingreso semanal por patrocinadores 160324 Eu
Máximo importe de los salarios del personal 355523 Eu
Nivel de restricciones de intercambio. 10 (Historial)
Total de intercambios realizados 51
Intercambios realizados esta temporada 1
Total de victorias/Partidos jugados 677/1101 61%
Victorias en la temporada/Partidos jugados 17/32 53%
Cantidad de jugadores a préstamo 21
Icon Intercambio/Jugadores para prestámos
-- 104 S 20 Dia
Looking to trade these players:

https://www.basketpulse.com/lt/Player/2415312/description C/PF last season player (1 season left)
https://www.basketpulse.com/lt/Player/2498740/description SG/SF last contract player (3 seasons left)
https://www.basketpulse.com/lt/Player/2476574/description SG/SF last contract player (3 seasons left)
https://www.basketpulse.com/lt/Player/2443129/description SG/SF last contract player (2 seasons left)
https://www.basketpulse.com/lt/Player/2427125/description PF/C 3 seasons left
All players are top-notch compared to their capabilities.

Can be added:
https://www.basketpulse.com/lt/Player/2427125/description
https://www.basketpulse.com/lt/Player/2722172/description
https://www.basketpulse.com/lt/Player/2720489/description

Looking for 21-26 YO players or school players.
-- (Traducir) (Traducir EN)
+0
+ -- 104 S 21 Dia
-- (Traducir) (Traducir EN)
+0
+ -- 104 S 22 Dia
-- (Traducir) (Traducir EN)
+0
+ -- 104 S 33 Dia
-- (Traducir) (Traducir EN)
+0
Voluntario de la federación: Catholic
-- 104 S 21 Dia
Gerente se presenta como candidato para convertirse en presidente de la federación Sveiki, nespėjau visų darbų per kadenciją, kuri, pasirodo, buvo ne 2, o pusantro sezono, tai dar vienai kandidatuoju.
Kas padaryta:
1. stabilizuota federacijos situacija su administracija;
2. atgauta LKF viena FPC vieta;
3. atstatyta situacija su federacijos savanoriais, kurie nuo šiol komunikaciją palaiko per Discord.
Ką planuoju per ateinančius 2 sezonus:
1. paruošti žaidėjų treniravimo bei taktikos gidą; draftas jau yra padarytas, reikėtų tik mūsų top menedžeriams persiųsti komentarams. Pasitvirtinus su WL3-6 klubais būtų pasidalinta svarbiausia informacija, siekiant kilti į viršų, taip pat informaciją naudotų naujokų mokymams mokytojai. Jeigu viskas gerai, būtų pasidalinta ir toolsais (Excel formatu), kuriuos LKF nariai galėtų naudoti siekiant efektyvių finansų, žaidėjų treniravimo bei taktinių sprendimų;
2. kaip didžiausia ir aktyviausia federacija, atgauti antrą LKF vietą FPC;
3. sudaryti ilgalaikę rinktinių palaikymo iš federacijos pusės galimybę, daugiausiai žmogiškaisiais ištekliais (per info rinkimą, jos sisteminimą ir t.t.);
4. rasti menedžerį, kuris norėtų užsiimti LKF veikla.
Artėja vasara, visiems atostogos, bet, tikiuosi, kad bus gerai. Ačiū už dėmesį.
-- (Traducir) (Traducir EN)
+4
Mostrar respuestas ocultas: 4
Sveiki, ačiū už jūsų klausimus, pamėginsiu trumpai atsakyti.
Sidiav -> kadangi Houdini nebėra šiame žaidime, deja, neturiu tiesioginio kontakto su juo. Manau, kad sukaupta informacija yra svarbi ir galėtų būti kažkokiu formatu išsaugota. Jeigu nepavyktų atgauti tos informacijos, tada vertėtų indėlio iš administracijos - arba aktualios info pasidalinimo (failų, kurie buvo matomi Discorde atitikmens), arba kažkokiais būdais pavyktų atgauti informaciją iš pačio Houdini. Manau, kad per šį sezoną ši problema turėtų būti išspręsta. Bet kuriuo atveju, tai svarbu ne tik LKF bendruomenei, tačiau ir kitų šalių kolegoms, tai būsimas LKF prezidentas turėtų pasikomunikuoti su kitų šalių federacijomis apie poreikį:) iš savo pusės, ką žadu padaryti - gidas naujokams, kuris kažkiek padengtų problemas, kurios šiuo metu yra dėl Houdini informacijos trūkumo. Gidą būtų gerai paleisti per pirmą šio sezono pusę.
valdovas -> sutinku, kad su pačiais savanoriais darbo buvo padaryta mažai be to, kad pagrindinės funkcijos (kaip ir minėjau, mano supratimu, svarbiausia - mokytojo) daugiau mažiau veikia. Priimu kaip svarią ir teisingą kritiką/pastebėjimą. Tai turėtų būti ateinančios kadencijos tikslas. Gaila, kad daug laiko suvalgė FPC reikalai (tiek diskusijos su kolegomis apie įvairius dalykus, kur kai kada nuomonės išsiskyrė, tiek FPC raporto parengime). Tikiuosi, kad ateinančią kadenciją pavyktų daugiau laiko skirti ir pačiai Federacijai bei jos savanoriams. Vėlgi, viskas atsiremia į laiką, bet tam tikrą dalį žadu tam skirti, kaip ir minėjau savo planuose (pridedant ir tai, kad reikės nuolatinių savanorių, kurie dirbtų su rinktinių reikalais).
vialis -> komunikacija su administracija buvo pastovi ir nuosekli iš esmės nuo pirmos dienos po praėjusių rinkimų. Nežinau, iš kur turite informaciją, kad viena FPC vieta turėjo būti grąžinti automatiškai? Dėl jos kreipiausi asmeniškai ir gavau patvirtinimą tiek vienos vietos grąžinimui (su pasižadėjimu, kad situacija bus stabilizuota Federacijoje), o siekiant sutvarkyti šaršulį, prie esamos laisvos pozicijos prisijungiau pats, nes taip lengviausia užtikrinti stabilumą. FPC vietos nėra dalinamos už gražias akis, nebent kažko nežinau. Atsižvelgiant į tai, turi būti atliekami tam tikri veiksmai, kurie leistų atgauti buvusias vietas. Manau, kad nuoseklus ir atsakingas darbas tiek su FPC, tiek su Federacija, yra tai, kas galėtų grąžinti buvusias pozicijas Komitete. Su spaudos konferencijomis buvo problemų, deja, administracija šiuo metu neturi resursų sutvarkyti Prezidentui matomos informacijos Federacijos kontekste (kas paslėpė žinutę, pats slėpimo procesas yra labai ne user-friendly, nes galima paslėpti ir "per klaidą", kai nėra patvirtinamo mygtuko), tai atsižvelgiant į visą kontekstą buvo priimtas sprendimas sumažinti savanorių, kurie dirba su spaudos konferencijomis iki 3 su manimi (evinelis, kuris buvo mano pačio mokytojas šiame menedžeryje ir šabas, su kuriuo kontaktą turiu keletą metų). Pagal dabartinę spaudos konferencijų veikimo principą (federacijos kontekste), nemanau, kad gali būti daugiau savanorių, siekiant užtikrinti efektyvų darbą šiame kontekste.
Jeigu turite daugiau klausimų, rašykite:)
-- 104 S 22 Dia
-- (Traducir) (Traducir EN)
+1
Catholic. Nesitikėjau tavo atsakymo. Tiesa, jie labiau rinkiminis, bet vis tik atsakymas su tam tikrais dėmesio atsikreipimais. Jei ir po rinkimų taip (jei tave išrinks), matau šiokią tokią perspektyvą. Gal ir nesu labai jau didelis optimistas, bet manau, kad esi geresnis kandidatas, nei kiti. -- 104 S 22 Dia
-- (Traducir) (Traducir EN)
+3
Comienza el mandato del presidente de la Federación -- 104 S 30 Dia
-- (Traducir) (Traducir EN)
+0