65-ojo sezono apžvalga

Kaip ir įprasta, sezono apžvalgą pradedame nuo stipriausios žaidimo lygos World league 1.1
Nuolatinė finalininkė CP Company (5 finalai iš eilės) vietą kovoti dėl čempionų vardo užleido Cereal Killers. Tai pirmas kartas, kai vartotojo superdzonis vadovaujama komanda kovojo dėl stipriausios BasketPulse komandos vardo.

Kitas finalo dalyvis nepasikeitė - tai wudiwen komanda. Jau šeštą kartą iš eilės ši komanda varžosi finale. Nedaug kas atsimena, kad ši komanda dar visai neseniai atėjo į stipriausią žaidimo lygą. Septyni sezonai pirmoje lygoje - šeši iš jų finale!
Pasinaudojusi savo didele patirtimi dalyvaujant finaluose, wudiwen komanda įveikė savo oponentą rezultatu 3-1 ir vėl tapo stipriausia ekipa.

Nuolatinis finalų dalyvis CP Company iškovojo bronzos medalį. Atkaklioje kovoje rezultatu 3-2 laimėjo seriją prieš 2013wing jiā duō bǎo lemon2014 komandą ir laimėjo trečią vietą.

Dar vienas įdomus faktas, jog medalių laimėtojai nėra stipriausių (pagal sudėtį) komandų sąrašo viršuje.
1. wudiwen (gpmike)  - 13 vieta stiprumo reitinge
2. Cereal Killers (superdzonis) - 7 vieta stiprumo reitinge
3. CP Company (gedunex) - 18 vieta stiprumo reitinge
3. Nrivana (lili112400) - 22 vieta stiprumo reitinge - Didžiausia staigmena

U16 nacionalinių komandų čempionate didelių staigmenų nebuvo.
Kaip ir įprasta, finale susitiko namuose žaidusi Lietuvos rinktinė bei nacionaliniuose turnyruose dominuojantys Kinijos krepšininkai. Nepaisant namų pranašumo, geriausia U16 rinktine tapo Kinijos rinktinė.
Atkakli kova vyko ir dėl trečios vietos. Čia susigrūmė JAV ir Argentinos rinktinės. Po pratęsimo vos vieno taško persvara medalius iškovojo Argentina.
1. Kinija; vadovas: shanire
2. Lietuva; vadovas: evinelis
3. Argentina; vadovas: RodriNesta
4. JAV; vadovas: Balotelli - Didžiausia staigmena

U21 čempionate geriausiųjų ketvertukas identiškas jauniausiųjų rinktinių čempionato ketvertukui.
Tiek Kinijos, tiek Argentinos rinktinės šiame čempionate nuo savo priešininkų atitrūko stipriau ir pergales iškovojo didesniu taškų skirtumu. Labai įdomi kova vyko pusfinalyje (Lietuva - Argentina), kuriame Argentinos rinktinei iki finalo pritrūko tik 4 taškų. Tad labai gali būti, jog ateityje matysime naujų komandų ir finale!
1. Kinija; vadovas: cagezheng
2. Lietuva; vadovas: Aurimas.
3. Argentina; vadovas: maurito
4. JAV; vadovas: cactusjack - Didžiausia staigmena

65-ojo sezono metu nuveikti darbai:
  • Sustabdyta ataka prieš žaidimo serverį. Ši ataka truko daugiau nei savaitę laiko ir jos metu žaidimą nuolat lankė net 30 000 “botų”. Nors rimto poveikio žaidimui tai neturėjo, praradome daug laiko su tuo kovodami.
  • Dar kartą nežymiai sumažintas pajamų skirtumas tarp populiariausių ir mažiausiai populiarių tos pačios lygos komandų.
  • Intensyviai dirbome su naująja mainų sistema. Šiuo metu progresas yra apie 40%
  • Naujas dizainas iš lėto, bet skinasi kelią į priekį. Titulinio lango pritaikymas žaidimui šiek tiek užtruko, tačiau tikimės užbaigti greitu metu.

66-ojo sezono planai:
  • Pirmoje sezono pusėje paleisti naują titulinį žaidimo puslapį
  • Pradėti dirbti su “vidinais” žaidimo puslapiais bei po truputį perkelti esamus puslapius į naują dizainą.
  • Tikslas - užbaigti mainų sistemą, kad ji galėtų startuoti nuo 67-ojo sezono pradžios. Tačiau kol kas to pažadėti dar negalime.
Pasistengsime sezono eigoje informuoti apie šių atnaujinimų progresą.